| ElenaEmilia50 a întrebat:

Cine mă ajută să creez o strângere de fonduri pe contul meu de Facebook eu nu ma pricep sau nu ma lasă de pe telefon, am nevoie urgent

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dovedești pentru ce strângi fonduri.

| ElenaEmilia50 explică (pentru anonim_4396):

În ce constă a dovedi?

| TheGentleman a răspuns:

În România nu e disponibilă încă strângerea de fonduri. Apelează la un prieten din străinătate să te ajute

| ElenaEmilia50 explică (pentru TheGentleman):

Da mi-am dat seama... e chestie de rasism sad trist dar suntem considerați ca niște nimicuri. eu am mare nevoie de o donație din partea oamenilor. dar nu reușesc nici cum să creez strângerea de fonduri am încercat sa imi fac alt cont cu o țară în care este posibila strângerea de fonduri si îmi arata doar non-profit.