| andreisoho a întrebat:

Credeți ca iubita mea s-ar supara daca I-AS pune mana la fund intrebare pentru fete. Cum ar trebui sa o fac fara sa se supere

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Odata cand o imbratisezi si sunteti numai voi doi, iti cobori mana din zona taliei pe fund. Misca-te incet, ca sa-i dai timp sa te opreasca daca nu vrea. Cele mai multe fete nu au o problema cu asta, chiar le place (sa fie facut intr-un context romantic, nu golanesc), dar mai sunt si exceptii.

| SweetChildOAxls a răspuns:

Din moment ce te place pe TINE, pune mana linistit unde vrei happy

| G30rGe a răspuns:

Depinde si cum vrei sa faci asta tu si in ce momentwinking!
Si sigur daca vei incerca, vei reusi si chiar ii v-a placeawinking! Depinde si de genul de fata care este, si sa nu faci asta sa para urat