| SkyWaves a întrebat:

Credeti ca e prea mare diferenta de inaltime dintre mine si iubita mea? Eu sunt baiat si am 1.54 iar iubita mea are 1.64.Voi ce credeti? Si as mai vrea sa imi dati si exercitii pentru inaltare va rog.Multumesc

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Incearca sa te apuci de basket sau inot. Daca tu genetic esti programat sa nu fii inalt, nu vei fi. Conteaza si cati ani ai. Daca ai trecut de 18 ani, asa ramai. Daca nu, ...ai toate sansele sa te inalti dintr-o data.
Cat despre "problema" cu prietena ta...ce conteaza ce cred altii? Daca voi va intelegeti si va place unul de celalalt...e irelevant ce zice altcineva.

| Plato a răspuns (pentru sofisis):

Barbatii pot creste pana la 24 de ani.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e mare dar e interesant sa te accepte asa cum esti. Acum vezi cat rezista cu tine daca e om de casa

| Adry05 a răspuns:

Eu crec inca nu ti-ai avut perioada de crestere si dezvoltare i de aia ai inaltimea asta. Apuca-te si de basket sau/si inot, sa ajuti un pic natural.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista exercitii de inlatare, dar sunt sporturi care te ajuta sa cresti in inaltime, doar daca le parctici intens: handbal, volei, baschet.

| Plato a răspuns:

Nu stiu pe ce se bazeaza anamaria cand face afirmatiile alea. Exista exercitii de inaltare, te asigur.

Nu cred nimic, e total irelevant ce inaltime ai tu si cat are ea. E doar un detaliu fizic nesemnificativ.

Totusi, cati ani ai?

| RoCkKiD a răspuns:

Barbatii cresc pana pe la 25 de ani, nu stiu ce varsta ai dar daca esti in jur de 18 nu o sa castigi mai mult de 5 cm.