| Swetlly122 a întrebat:

Credeți că eu pot sa iau bacul la română logică și mate, având în vedere că sunt varza la mate adică nu știu să fac nici 3:5.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, o să îl iei. Mai ales dacă faci ceva pentru asta, dacă ești varză, să fii varză călită.

9 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Si noi ce sa facem?
Pune-te pe invatat, lasa internetul, lasa golaneala!

| MrFireFighter a răspuns:

Fii atenta. Poti sa-l iei. Eu n-am putut intra in prima sesiune din cauza geografiei dar asta a fost un otiv bun si un timp in plus sa repet. Mai sunt doua sapt pana la bac si tocmai ieri m-am apucat de invatat dupa un orar facut de mine. Totul este foarte simplu cand vrei sa faci lucrul ala. Dac vrei iti dau orarul si poate reusesti sa te mobilizezi.

| Zaygon a răspuns:

Da tu la ce profil esti?

| GouDidodino a răspuns:

Cel mai probabil nu ai nicio sansa

| Dalmore a răspuns:

Învață cu Hecate că și ea e în aceeași situație. Poate să vă mediteze sora mea de clasa a 5-a.

| dbigiu84 a răspuns:

In niciun caz nu-l vei lua. Pune-te pe invatat altfel ne vedem in toamna

| Sn4k3 a răspuns:

Normal ca nu. Fa pregatire.

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu înveți logic că nu iei bac-ul.

| SG1995 a răspuns:

Singura cale să îl iei e să -ți iei meditator, exact de asta am și renunțat să dau bacul, dacă nu am învățat în 4 ani matematica, nu o să într -o lună materia de 4 ani.