| Andrei9716 a întrebat:

Credeti ca o persoana iti va duce dorul chiar dacă într-o măsură mica dupa 3 ani de relație si un copil?

9 răspunsuri:
| Nonolita a răspuns:

Depinde ce fel de relatie ati avut. Dar daca v-ati despartit, e clar ca nu a fost buna. Deci, nu are de ce sa-ti duca dorul. Dar ii va fi dor (probabil) de copil.

| Andrei9716 explică (pentru Nonolita):

Am mai fost despărțiți si a fost o relație foarte frumoasă in general cum mici probleme cum sunt la majoritatea poate

| Nonolita a răspuns (pentru Andrei9716):

De la mici probleme nu se desparte nimeni. Le depasesc impreuna.

| Goete a răspuns:

Nu de asta depinde...

| Furnicuta000 a răspuns:

Cu siguranta dar depinde de persoana pentru cat timp.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, mai ales daca s-a despartit pentru ca nu-si mai iubea partnerul si are deja pe altcineva.

| Andrei9716 explică (pentru Violleta2022):

Din ce vad eu vrea sa ma atace pe Facebook la fel cum a facut si daca trecuta ai apoi ne am împăcat

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei9716):

Eu te-am mai sfatuit pana acum, sa-ti vezi de viata ta, ca asta nu te tine decat pentru casa si bani, cand ea se distreaza cu amantii si face sex cu ei.
Ti-am mai explicat sa ceri test de paternitate, ca ai sanse foarte mari, ca copilasul ala sa nu fie al tau, mai ales ca, era plecata cu altii, inainte sa vina acasa sa-ti spuna ca-i gravida.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de modul si cauza despartirii. Oricum, nu te imbata cu apa rece.