| anonim_4396 a întrebat:

Cum ajung la Spitalul Fundeni Bucuresti? (de la Gara de Nord)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fie cu autobuzul 182, face cam mult dar te lasa exact la poarta spitalului, fie, mai rapid si mai bine, cu metroul de la Gara de Nord pana la statia Obor (pe magistrala Dristor 2, fara sa schimbi) si de la Obor cu troleibuzul 66 pana la poarta spitalului (capatul troleibuzului)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la Gara de Nord poti ajunge cu autobuzul 182 pana la Dorobanti iar de acolo mergi un pic pe jos sau cu tramvaiul 34, 46.