| pacolino a întrebat:

Cum ar putea cu varsta de 33 de ani cu un handicap sa-si gaseasca jumatatea

Răspuns Câştigător
| franco2003 a răspuns:

Cuze ca iti zic dar usor nu cred ca o sa gasesti ps : sper sa nu aud commuri la adresa mea ceva de genul : ba prostule nu-l fa pe saracu om de rahat ca o a isi gaseasca sau ceva de genul doar zic si nu e vina ta, dar in ziua de azi ca sa ai o iubita trebuie sa fi frumos, bogat sau orice. nu se gandesc la sufletul omului

| Felys a răspuns (pentru franco2003):

Te pot contrazice, poate sa isi gaseasca cu conditia ca si partenera sa aiba un handicap identic sau orice alt fel, sunt destule persoane cu dizabilitati care isi gasesc intr-un final perechea

| franco2003 a răspuns (pentru Felys):

Da dar mai putine

| pacolino explică (pentru franco2003):

Nu-s nici bogat dar nici sarac si nicici urat urat sa nu ma placa sunt un om ca toti oameni doar ca aceasta problema cu handicap si stai linistit ca sunt obisnuit sa se faca misto de mine sau sa se ra rada

| pacolino explică (pentru Felys):

Bine sa zicem ca-si gaseste o persoana cu handicap dar cum ar putea sa se descurce daca nu pot munci nici una ditre cele doua personae cum se va descurca cu 230 de lei ajutor de handicap

| Felys a răspuns (pentru pacolino):

Si ce ai vrea,sa iei una buna de munca si tu sa stai doar sa o incurajezi,sa fim seriosi, deja speri la prea mult, de fapt la imposibil, revin-o cu picioarele pe pamant, nu o sa te ia nici o fata sanatoasa sa te creasca

| franco2003 a răspuns (pentru pacolino):

Dam un mesaj privat cu handicam ca sa imi dau seama, promit ca nu rad

| loloc a răspuns (pentru franco2003):

Nu mai nevoie frate de sfaturile voastre am inteles ce ai vrut sa spui oricum persoanele cu handicap sunt personae discriminate din toate punctekle de vedere asa ca nu vad ce rost are sa stii ce am

| franco2003 a răspuns (pentru loloc):

Bine, cum vrei tu

9 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Sa caute persoane cu aceleasi probleme de handicap. Daca handicapul nu e asa grav se poate gandi si la o persoana sanatoasa.