| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea aborda o fata pe Facebook?
Cum sa incep o conversatie avand in vedere ca nu am cunoscut-o niciodata in viata reala?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Răspunde-i la un story de la care să fii capabil să inițiezi o conversație

| SilentRain a răspuns:

N-ai poza cu BMW, n-ai nici o șansă

| Sekim a răspuns:

Salut
Ii spui : Bună. Ce faci? etc. Cum te cheama? Iti spune cum o cheama si ii spui si tu : Numele meu este prea lung, mai bine imi spui iubire. laughing

| InstructorDeIubire a răspuns:

Incepe cu ceva amuzant ca sa iesi in evidență. Poti sa ii trimiti un meme cu profilul la care este la liceu sau cu locul ei de muncă sau ceva poza cu o pisica draguță si de acolo continui conversatia cum vrei

| Adesim a răspuns:

Eu vreau să-ţi spun ce nu ar trebui să faci. Nu începe cu abureli, încearcă să fi natural! Scrie gramatical şi comportă-te frumos. Găseşte subiecte de discuţii. Dacă ai de gând să-i spui doar,, buna, ce faci'' mai bine las-o baltă. Restul vine de la sine dacă tipa are cu cine discuta. Baftă!