| alexandru112211 a întrebat:

Cum as putea sa imi conving parintii sa ma lase din nou la echipa de fotbal? (la antrenamente) Spune ca sunt a8a si trebuie sa invat si nu am timppuppy dog eyespuppy dog eyes fundita

1 răspuns:
| VintagePink a răspuns:

Păi, începe prin a le spune faptul că fotbalul e pasiunea ta, că asta e ceea ce îţi doreşti să faci şi promite-le că dacă te lasă din nou la antrenamente vei învăţa şi te vei strădui să obţii rezultate bune la şcoală. Baftă! happy