| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa imi coving parintii sa ma lase afara? Ei spun ca dupa ora 21 sa nu ies afara. Chiar asa de "periculos" e afara seara?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce varsta ai!

| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand care este varsta ta? Fiindca hotararea parintilor de a stabili acea limitare a orei pana la care iti este permis sa stai afara, cel mai probabil este in legatura directa atat cu varsta ta cat si cea a sexului tau. big grin Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu ai specificat vârsta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E chiar pustiu după ora 21 laughing.

| Plato a răspuns:

Da, chiar asa periculos e, mai ales daca esti fata. Desi, nici ca baiat nu esti in siguranta daca esti singur.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

O, da! Nu se știe din ce tufa sare nimfomana și te prinde.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

N-am eu norocu' ala. laughing

Nu ma refeream doar la violuri, poti fi jefuit, batut etc.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Lasă că voi băieții mai faceți sala, niște k1, karate, mai învățați sa va apărați pe maidan, în spatele blocurilor.

| mgtow a răspuns (pentru Catrice):

Cand vin tiganii dupa el/ea atunci mai discutam

| Emazio a răspuns:

Alta categorie