| intrebari355 a întrebat:

Cum as putea vorbi cu o fata corect? adica prin mesaje?

Răspuns Câştigător
| ReddY25 a răspuns:

Fa-o într-o manieră civilizată, calm, respectuos, afectuos, educat și vei avea de câștigathappy
(Rimă la final)

| intrebari355 explică (pentru ReddY25):

Multumesc mult

| ReddY25 a răspuns (pentru intrebari355):

Și euwinking

8 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Înveți bine limba romana, și atunci vei vorbi corect. Cu oricine happy
Corect cu o fata egal respect. Respect-o, și tot ce vei vorbi cu ea va fi corect.

| RAY a răspuns:

Prima oara trimite o poză cu tine si întreabă daca e atrasa de tine fizic pentru o eventuală relație, simplu.
Pentru ca ele pot conversa cu tine si 5 ani zilnic, dar face sex cu primul băiat frumos mai smecher, nu crea prieteni cu fetele

| Violleta2022 a răspuns:

Nu as recomnada vorbitul prin mesaje, ca nu duce nicaieri...mesajele sunt pentru flirt, mintit, pierdut vreme ainutil, nu pentru relatii serioase.
Relatiile serioase se fac pe REAL, fata in fata!

| intrebari355 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc foarte mult!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De obicei vorbești corect? Corect înseamnă să ai intenții corecte.

| Amanda1 a răspuns:

Pai, cam tot asa cum vorbesti si cu un baiat.