| z99fun a întrebat:

Cum ati vrea sa arate casa prietenului vostru fetelor?

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Probabil, dacă aş locui împreună cu el, ar deveni mai feminină, aş face câteva schimbări.
Dar, având în vedere că e camera lui, trebuie să arate aşa cum îi place lui, el locuieşte în ea, nu eu, nu amândoi.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca asta nu am mai intalnit pe TPU, prima intrebare de acest gen laughing

| τττ a răspuns:

Bună.
O casă normală. Nu de fițe! Chiar dacă nu-și permite foarte multe, să fie toate obiectele la locul lor și să nu fie dezordine!
Muah, muah, muah!

| ElleElenaElle a răspuns:

Pentru mine nu conteaza.Conteaza daca ma iubeste si daca il iubesc nimic altceva.