| CeNaiba a întrebat:

Cum faci ca sora ta să nu mai fie arțăgoasă?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista,, sa faci pe cineva sa nu mai fie cumva". Nu esti tu stapanul mintii ei, nici al caracterului si nici al sufletului. Crede-ma, si eu mi-am dorit sa schimb multe persoane, si nu in rau, ci in bine. Si crezi ca s-au schimbat? Nu! Important e sa ai grija sa fii tu ok cu lumea si sa sfidezi persoanele care nu se comporta ok fata de tine. Chiar daca e sora ta, nu inseamna ca trebuie sa te certi cu ea. Lasa-o in pace si fa ceva ce tie iti place. Indifrenta doare happy

| Violleta2022 a răspuns:

Facandu-i pe plac!

| Nilsson a răspuns:

Să încerci să nu mai fii nici tu arțăgos.

| Osneros a răspuns:

O altoiești bine.

| ywar a răspuns:

Ii servesti o lectie fizica sau mai bine ii bagi in pat pe unu' sa-i mai scada din hormoni. Tu poti filma in timp ce ei joaca sah. Ca Kasparov.