| carbon21 a întrebat:

Cum faci o fata care te iubește sa-ti ofere mai multă atenție? Fără sa-i cerșești tu? Sa fiu mai distant, cum? Ceva exemple, eu știu?

Răspuns Apreciat de Editori
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cred că știi ce pasiuni are; ar trebui să te implici mai mult să își dezvolte una sau mai multe din pasiunile ei. Sigur găsești ceva ce îți place și ție: de exemplu să petreceți împreună timpul liber în natură, drumeții prin pădure, etc.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai gasit o curva ieftina, si-o fi facut interesele cu tine si acum te tine in caz de urgenta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce să îți dea mai multă? Ai nevoi de copil mic?
Acordați-vă atenție reciprocă unul la altul în acelaș timp.

| carbon21 explică (pentru sadrian46):

Pai, ea nu a fost intr-o relație cu mine s-a învățat sa iubească, sa-și transpună iubirea prin mesaje și prin fapte, nu știa sa sărute, pana după 5 luni a luat și ea inițiativa sa o facă ea, nu doar eu gen. Eu zic ca văd schimbarea asta, ma gândesc ca după un an începe iubirea aia mai matura puțin.

| Frank51 a răspuns:

Iti ofera cata atentie poate, nu esti singurul om din viata ei, auzi la el...

| Donsavas a răspuns:

Dacă ea nu te place, poti face ce ai face, nu te place, nu ti acorda atentie.

| Bizon95 a răspuns:

Fa-i o surpriza deosebit de mare
dupa care fi distant cateva zile cel putin

insa, sa stii ca e riscant, daca te iubeste atunci nu mai scapi de ea, daca nu te iubeste cu adevarat atunci s-ar putea sa se distanteze si ea...

| carbon21 explică (pentru Bizon95):

I-am făcut ieri pentru ca era ziua noastră, și am făcut un an. acum când are timp nu vorbește cu mine ci sta și vorbește cu colegii... vreau sa ma răzbun putin

| Bizon95 a răspuns (pentru carbon21):

Razbunarea perfecta: cand vine cu prietenele acasa tu te legi cu catuse, complet dezbracat, chiar in fata usii (la sexshop sunt catuse care par reale, dar au niste colturi de care daca tragi, se desface cu si fara cheie), si agati un banner pe care scrii "SURPRIZA"... eventual si niste viagra ca sa fie steagul sus de tot big grin

| carbon21 explică (pentru Bizon95):

Clar nu asa

| Bizon95 a răspuns (pentru carbon21):

Dar ai zambit la idee, RECUNOASTE big grin

| 1231242 a răspuns (pentru Bizon95):

Nu știu dacă el a zâmbit, dar eu eram cât pe ce să cad cu scaunulaughing

| Bizon95 a răspuns (pentru 1231242):

laughing

| Panamax a răspuns:

Ii dai cadou cartea
Prostii au nevoie de atentie

| Andreea478 a răspuns:

Poate nu are timp sa stea cu tine 12/24 mai are și treaba.

| Cristinaa1207 a răspuns:

Fii foarte sigur pe tine, vorbeste cu ea relaxat, incearca sa o faci sa rada iar cand e cazul fii sensibil si empatizeaza.Succes!