| Iuli122122 a întrebat:

Cum imi dau seama dacă o fata ma place?

Gen cum ar trebui sa se comporte ea din punctul vostru de vedere

Nu vreau sa imi dau eu cu parerea pentru ca am gandesc că pot interpreta totul gresit... Prieteniii mei vad ceva ciudat si spun ca ea m-ar place, voi ce spuneti? Cum imi dau seama daca ma place?

Răspuns Câştigător
| Anonim53220 a răspuns:

Iti spun eu cum sta treaba. Ea intodeauna o sa joace "hard to get" adica "greu de cucerit" ca da nu para femeie usoara sau sa vada daca chiar esti interesat, sau daca esti un disperat, daca rade la glumele tale, daca cand zambeste vezi riduri la ochi cand zambeste, ala ii zambetul adevarat, incearca sa spargi acel "touch barrier" adica, sa nu iti fie jena, incomod sau frica sa o atingi (nu ma refer sexual, nu face chestia asta, nu merge doar la femei usoare), un lucru foarte important cand faci contact vizual incearca sa nu il rupi, sa ia ea privirea, sa o bagi in seama, comllimente (mai ales despre chestii asupra carora nu arencontrol ca ochii, pielea etc.) alea merg mai bine, dar orice este bine venit, doar ai grija, daca fata e foarte frumoasa si umbla mai multi dupa ea, probabil ca primeste constant complimente asa ca vino cu ceva original, incearca sa faco contact fizic cand vorbesti cu ea, sa te uiti la ea, daca vezi ca se joaca cu parul ei, se incurca cand vorbeste, te cheama cu ea sa mergi colo-colo, sa o ajuti
Sper ca te-am ajutat
Hai ca tot single raman laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi?
Spune-i tu ca o placi si intreba-o daca si ea te place.
Macar nu mori de curiozitate si rezolvi cu intrebarea.

| Iuli122122 explică (pentru Violleta2022):

Gen si-a dat seama ca o plac si stie foarte bine, doar că orgoliul...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Iuli122122):

Fata asteapta de la tine prima mutare. Daca orgoliul tau prostesc, nu te lasa sa faci prima multare, o vei pierde, ca vine altul si ti-o ia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dă mai pe lîngă tine și se uită la buzele tale. #JocGratuit :-))

| Iuli122122 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa ma uit unde se uită ea. ma uit la buzele ei atunci big grin
mersi happy

| Alexia005 a răspuns:

Depinde și de fata dacă este mai timida sau mai îndrăzneața. Însă oricum ar fi încerca sa fie mereu in preajma ta, se uita la tine atunci când nu esti atent, se rușinează in timp ce vorbești cu ea. Ii poți da mesaje, iar o fata atunci când nu te place considera asta stresant și va încerca sa nu mai răspundă