| ciprian1979 a întrebat:

Cum imi pot gasi tatal care am auzit ca s-a spanzurat acum aproximativ 3 ani la manastirea prislop?

4 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

A vrei sa stii unde e inmormantat?
cauta la spitale politie si cimitire in arhive date despre oameni care au murit in perioada respectiva. mergi la prisplop si cere detaltii. sigur cineva te va ajuta

| mami a răspuns:

Intreaba calugarii de la manastire
probabil l-au ingropat in spatele manastirii

| dilayla a răspuns:

Ter duci in locul unde s-a intamplat tragedia, la M Prislop, acolo o sa-ti spuna, unde e inmormantat. sau il lasi in pace, si poti aprinde o lumanare la orce biserica, pentru el.

Răspuns utilizator avertizat