| danieltare2 a întrebat:

Cum iti faci mama sa te lase mai mult pe calculator?

Răspuns Câştigător
| Mellie00 a răspuns:

Ii spui si tu: ce frumoasa esti azi, te iubesc, chestii din astea, ii mai iei ceva dulcuri mai "elegante" ca sa zic asa!

14 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Ii spui ca folosesti calculatorul in scop educativ mai mult si ca in timpul scolii nu vei avea timp sa intrii pe internet. Daca te referi in timpul scolii,iti faci mai intai temele si inveti, apoi o rogi frumos sa te lase mai mult, pentru ca ti-ai terminat indatoririle fata de scoala pe ziua de azi si meriti o rasplata.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca nu stie asa sa umble pe calculator.trebuie sa o minti ca trebuie sa stai mai mult pe pc, ca ai bagat un program si trebuie sa-l rulezilaughing)))).dar pentru tine asa nu e bine sa stai mult la pc.du-te afara si joaca-te. daca esti mai mare tot du-te afara.bafta

| Saya a răspuns:

Astepti sa cresti.winking

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Buna laughing
Ii spui ca iti trimite un prieten pe mess niste melodii sau te joci cu un prieten si "imediat" termini laughing
Sper ca te-am ajutat :*

| bkb300 a răspuns:

Daca citesti s-au faci niste lecti cel putin o ora sa te vada.

| DomGoe a răspuns:

Fac curat cand e plecata si ma lasa cat vreau noaptea

| S8N a răspuns:

Nu merge la mine astea ca am 9 ani.

| Sicmao a răspuns:

Te spânzuri şi-i laşi un mesaj că de ce nu te-a lăsat la calculator.

| RaluuX a răspuns:

Buna! Pai poti sa o rogi sa te mai lasa putin findca ii promiti ca o sa o ajuti la treburile casnice sau stiu si eu lucruri care nu le faci de obicei(o sa fi mai ordonat etc...)Fundaaa!?

| ankybc a răspuns:

Ma dau pe langa ea si o intreb daca pot sa o ajut cu ceva la bucatarie sau la curatenie

| cos96alx a răspuns:

Daca esti la scoala fa niste teme ceva si o sa vada ca lucrezi dupa poate te lasa.

| Ioana9 a răspuns:

Spune'i ca daca te va lasa mai mult vei face curat sau vei invata mai mult sau o vei ajuta la treburi caznice...

| JohnNicu a răspuns:

O ajuti la spalat vase si la curatenia generalahappy

| albu1989 a răspuns:

Sa ii cureti usturoi