| BadFire a întrebat:

Cum ma imprietenesc cu o pers pe FaceBook? Plz idei!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O adaugi la prieteni si ii zici ca ai dori sa va cunoasteti mai bine, cere-i id-ul ca sa puteti vorbi si apoi stabiliti o intalnire.

| CariocaAlba a răspuns:

Dai mai multe like-uri si incearca sa vorbesti cu persoana pe chat. merge!

| BadFire explică (pentru CariocaAlba):

Nu merge! Am incercat

| CariocaAlba a răspuns (pentru BadFire):

Atunci roaga un prieten sau o prietena comuna sa iti bage pile.thinking daca nu merge sa imi dai id tau.

| BadFire explică (pentru CariocaAlba):

Nare cine sa'mi bage pile...

| aeerda a răspuns:

Pai o adaugi la prieteni ii dai comuri, ii dai like-uri etc.Pe urma o sa iti dea si ea. Dupa o sa incepeti sa vorbiti si totul o sa vina de la sine. Sper ca te-am ajutat.

| Madaba005 a răspuns:

Simplu vorbesti cu ea mai mult timp si ai sa vezi ca o sa te intelegi bine cu ea:X mult noroclaughing)))