| Meyourfriend1234 a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma placa? Ne salutam si chestii, se uita la mine si imi zambeste dar atat. Mais i vorbim uneori. Cum il fac sa ma placa. Fundita

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca e asa cool i concurenta, noi zambim la multe fete

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna,
Vorbim de aspectul fizic,nu ai cum sa-l faci sa te placa.
Ori te place ori nu.
Nici macar el nu decide pe cine sa placa.
Daca vorbim de caracter si de personalitate,e altceva.
Daca esti o fata ok,carismatica, deschisa, comunicativa etc, nu vad de ce nu te-ar place.
Daca se uita la tine si iti zambeste, e posibil sa fie timid si sa nu indrazneasca sa faca pasul pe care tu ai vrea sa-l faca.
Poti sa-l faci tu!

| Freya1 a răspuns:

Comunica si tu cu el ofera-i seansa sa te cunoasca deoarece e clar ca aspectul tau fizic nu la atras din prima

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Freya1):

Ai omis ca poate sa fie timid si sa nu indrazneasca sa faca pasul care vrea ea!

| Freya1 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Aaa da si asta dar nu a specificat nimic din care sa reiasa ca e retras sau rusinos

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Freya1):

Faptul ca-i zambeste si se uita la ea cum a specificat mai sus, il cam da de gol!

| Meyourfriend1234 explică (pentru Freya1):

Pai nu e. E cel mai cool tip din scoala mea si e mereu deschis, nerusinos (nu exista cuvantul, dar nu am cum sa ma exprim)

| Freya1 a răspuns (pentru ROB3RT89):

Eee ai vazut laughing

| Hammurabi a răspuns:

Abordează-l direct și afli dacă te place sau nu. Cel puțin nu mai pierzi timpul. Oricum zarurile sunt deja aruncate, trebuie doar să afli.

| Meyourfriend1234 explică:

El nu este rusinos, apropo. Este cel mai cool tip din scoala mea. Fie ii esti prieten si se poarta frumos cu tine (si cu mine), fie esti un gunoi pentru el si face misto de tine.

| trissgaoctandu a răspuns:

Bine.
Nu poti sa facibo persoana sa te placa.
Dragostea vine din inima nu o poti forta.
Incearca sa iubesti un baiat de care nu esti interesat, este imposibil corect?
Asa este si cu dragostea singura trebuie sa vina.
Sper ca te-am ajutat