| Dascălu_Doina_1969 a întrebat:

Cum pot gasi telefonul lui Mihalache Dan Constantin din Bucuresti,doar telefonul, pentru a-i comunica urgent despre un deces in familie? Este nascut in 1958.

4 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Daca chiar vrei sa ajuti, apeleaza la firmele de telefonie. Mergi la fiecare firma, sa caute in baza lor de date, pana ce dai de numarul lui. Insa asta presupune multa umblatura.

| Dascălu_Doina_1969 explică (pentru cristi202):

Multumesc pentru mesaj, momentan am fost la politie la evidenta persoanelor, astept sa vad daca primesc un raspuns.Cred ca prin firmele de telefonie as putea gasi numarul lui, dar acum am prea multe probleme familiale, la care trebuie sa ma concentrez, incat mai astept. Multumesc mult.

| thegodfather12 a răspuns:

Poate cu un anunt in ziar si daca il vede poate te contacteaza el

| Dascălu_Doina_1969 explică (pentru thegodfather12):

Momentan,am fost la politie la evidenta persoanelor, sa vad daca primesc vreun raspuns.Multumesc pentru mesaj, un anunt in ziar cred ca ar putea rezolva, dar acum am foarte multe pe cap din cauza problemelor familiale incat mai astept.Multumesc mult.