| Stephan142 a întrebat:

Cum pot invita o fata la bachet?(sunt timid si nu o cunosc foarte bine...)PS.scuze dar nu am stiut la categorie sa pun intrebarea...

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Pai daca nu o cunosti foarte bine si nu stii daca te place, este probabil sa refuze, dar depinde de tipul de fata, poti incepe prin a o cunoaste mai bine, vorbeste cu ea despre ce-i place sa faca si tot restul ca sa-i intri in gratii.

2 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Incearca sa o cunosti ma ibine, fa-i complimente, dar nu exagerate, zambeste-i frumos, dar nu foarte mult, ai grija sa nu vada /creada ca te holbezi la ea prea mult timp.
Apoi ai putea, gen, sa ii dai un trandafir cu un biletel in el in care e invitatia pentru banchet. Sau, pur si simplu, o intrebi.

| Alina570 a răspuns:

Incearca sa te gandesti la ceva amuzant dar sa nu fie un discurs, exerseaza in fata oglinzii si cel mai important nu uita sa zambesti, oricat de emotionat ai fi. Bafta. happy