| Emiliaemy1992 a întrebat:

Cum poți afla daca un băiat le spune părinților lui ca are o relație cu cineva?

Răspuns Câştigător
| Marius22222222222 a răspuns:

Cum poti afla daca un baiat le spune parintilor ca are o relatie?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand se da de gol sau o zice intentionat (cei care cunosc situatia)

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ca cand aud ca canta corul...Ai scris de ne-ai bagat pe toti in ceata!

| darrio2007 a răspuns:

Asa scrii mereu?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate te intorci si re-editezi intrebarea, ca sa intelegem ce spui.

| Violleta2022 a răspuns:

Eu vorbit la tine, tu -nteles la mine? laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Vei afla cand te prezinta parintilor lui, fiindca altfel nu ai de unde afla.

| anonimg a răspuns:

Mai înainte de orice îți recomand cea mai bună carte care îi învață pe tineri cum să își facă relații.
https://www.viatasisanatate.ro/iubeste-inteligent

| Andreeush a răspuns:

Întrebându-l pe acel băiat.

| Sofer a răspuns:

Ii întrebi pe părinți lui dacă le-a spus ca are relație sau îl întrebi pe el dacă le-a spus.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pai, daca baiatul are cumva o sora poti sa o intrebi pe ea direct.

| JicaContra a răspuns:

Vorbesti cu parintii lui?
insa tin sa observ niste chestii:
1. nu ai nici o tangenta cu parintii lui, deci cui ii pasa daca le spune sau nu?
2. nu ai incredere in el, si vrei sa il verifici, asta cam otraveste o relatie... sincer!

| cfrtobias a răspuns:

Pai daca crezi ca un baiat care ar urma sa iti fie iubit dupa ce trece coronavirus zici sa te prezinte la parinti si daca nu vrea ascunde sau ceva happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pus asta pe google translate si s-a luat curentul la 3 străzi!hee hee

| DuckDodgers0 a răspuns:

Am cautat pe google intrebarea ta si mi-a iesit fum din calculator

| Swetlly122 a răspuns:

Întrebi băiatul daca le-a spus părinților daca are o relație cu cineva. Nu poți ghici in stele

| Eu130318 a răspuns:

Ai putea s-o rescrii, pentru ca n-am înțeles nimic.

| Orph3us a răspuns:

În mod normal ar trebui să te raportezi la încredere, dacă este vorba de persoana iubită. Altfel, observă-i atitudinea raportat la acest subiect, încearcă să fii interesată de părinții lui, întreabă-i cum se simt, poți observa dacă răspunde evaziv, dacă le închide telefonul când e cu tine, etc. Dacă ești mai deschisă și vrei sa faci un pas înainte, îi poți spune chiar că ai vrea să îi cunoști, sau ținând cont de situația de acum, i-ai putea spune că ti-ar plăcea să vorbești cu mama lui la telefon (sunt sigur că și ei i-ar plăcea).