| mimiter a întrebat:

Cum poti face un baiat sa se razgandeasca in privinta ta? Adica ma refer ca el nu te place si tu ii schimbi parerea despre tine...ca sa te placa. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Este simplu. Sa fii tu insati. Daca te place asa cum esti, bine, daca nu, ce sens are sa te gandesti la o posibila relatie cu cineva care nu te place? Ti-ar placea sa fiti intr-o relatie doar de dragul de a fi iar el sa nu dea nici 2 bani pe tine?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vrăji, aia trebuie să faci, vrăji

| Mosotti a răspuns:

Daca nu te place, nu te place ca nu arati fizic la figura cum vrea el, nu ai ce face, altul care te place la rand.
Iar cum asta nu poti sa schimbi, nu ai cum sa-l faci sa se razgandeasca.

Poti arata f bine, nu asta e problema, dar sa nu fi genul lui.

| Lioana a răspuns:

Ca sa gasesti raspunsul la întrebarea asta trebuie sa afli ce caracteristici apreciaza el la o fata si sa te schimbi in acel fel. Asta daca e vorba de lucruri care pot fi schimbate. Nu orice se poate schimba.

| luffypk a răspuns:

Nu poti face nimic, doar o sa te considere sacaitoare si enervanta. Mai bine te focusezi pe altceva ca sa uiti de baiatul respectiv decat sa incerci in zadar.

| mimiter explică (pentru luffypk):

L-am placut 3 ani la rand...e greu sa renunti...si el nu stie asta

| luffypk a răspuns (pentru mimiter):

Cati ani ai si de ce ai asteptat atat?

| Mosotti a răspuns (pentru mimiter):

Si daca nu stie e tot aia, el nu te place, si nu il intereseaza cat l-ai placut tu 3 sau cati ani or fi.

| Mosotti a răspuns (pentru luffypk):

Sa gaseasca altul pe care sa-l placa la fel de mult si care sa o placa, nu sa se focuseze neaparat pe altceva, ca metoda asta nu tine.