| nosexnoparty a întrebat:

Cum poti impresiona o fata?

10 răspunsuri:
| Leon a răspuns:

Depinde si ce tip de fata, in principiu ar fi destul de usor adica sa te comporti natural si sa o atragi prin felul tau de a fi, tratand-o cu atentie intr-un mod exclusiv si personal.

| Dia007 a răspuns:

Invata bine, fii printre primii din clasa
Asta e parerea mea.
Fetele destepte sigur vor intra ele in vorba cu tine si tu nu va trebui sa faci nimic sa le impresionezi. Cand inveti, totul va parea mult mai usor; intr-atat de usor incat nu va mai trebui sa intrebi pe altii cum sa impresionezi o fata tongue deci pune mana pe carte si totul va veni de la sine.
Spor

| MasterYoda a răspuns:

Arata-i portofelul. daca e gol, dezbraca-te. daca e mica... mai uite-te prin portofel, poate gasesti ceva

| MusicIsLife a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ea despre ceea ce o intereseaza.Sa gasesti un subiect bun de conversatie, sa nu o plictisesti cu povesti despre fotbal sau alte prostii deale baietilor, sa nu o dai in bara spunandu-i din prima ca iti place de ea(daca asa e, trebuie sa mai astepti putn sa te cunoasca).Nu te gandi ca trebuie sa o impresionezi prin cine stie ce rep[lici, fii doar sincer cu ea si te va gasi interesant.

Succes:*

| love10andra a răspuns:

Pai...Poti sa-i dai un trandafir-simbolul iubirii,mici cadouri-atentii nu cadouri de sute de milioane, s-o inviti la tine acasa, sa-i prezinti familia ta...cam asta e! Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin! Fundahappybig grin

| Angellx3 a răspuns:

Trebuie sa fi sincer cu ea, sa ii faci cadou un lantisor in forma de inima, jumatate de inima la tine si jumatate la ea. Sa ii trimiti trandafiri rosii acasa, sa vorbiti mult despre voi.

| Tadic a răspuns:

Scri o poezie pentru ea, o inviti la un film (/in oras).Te duci la ea si ii spui fata-n-fata si te uiti in ochii ei si spune-i ca o iubesti.

| dєdєloaia a răspuns:

Sa te interesezi de ea,sa ii faci mici cadouri (de ex: flori,ciocolata),sa "te implici" in activitatile ei zilnice, iesiti impreuna la un film/concerte/plimbare... spune-i lucruri frumoase, impresioneaz-o prin cuvintele spuse din inima happy... fundita?

| Paul171 a răspuns:

Uni spun ca e greu alti cai usor, dar cel mai bine asculta aici.Iti dau cateva sfaturi cu care am cucerit eu fetele:
1-Vorbiti,despre ceva interesant nu sta foarte mult pe langa ea va crede ca esti obsedat;
2-Nu iti trebuie cadori fai cadou o floare care crezi tu ca ii place;
3-Afl ce ii place ei sa faca cel mai mult;
4-Incearca la un moment dat sa o inviti in oras la un suc chiar dar nu incerca ceva extravagant;
5-Inca un lucru daca fata este mai,, fitoasa'' sau nu prea ii palce de tine incearca sa o impresionezi si mai mult cu ceea ce ti-am spus.
Succes. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| d3d3_5001 a răspuns:

Are destul de dificila, pana și pentru o fata.
O fata nu știe niciodată sigur ce vrea, dar sinceritatea contează foarte mult. Fa-o mereu sa se simtă specială și frumoasa.
Fa ceea ce crezi că nu ar face nici un baiat sau ceea ce ea încă nu a trăit.
Depinde de tipul de fata, de ceea ce vrea și de ceea ce e.