| Diana06 a întrebat:

Cum sa atrag atentia unui baiat?

Răspuns Câştigător
| skizz a răspuns:

Pai cum s-a mai zis, fii tu, insa cateodata nu e de ajuns. Comunicarea merge, cel putin la mine functioneaza mereu. Ai grija si la gesturi, nu sunt nici alea de ignorat.Succes!

7 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Ii bagi una dupa cap de nu se vede si sigur te va baga in seamawinking

| Bendes a răspuns:

Cum sa atragi atentie unui baiat... pai te dezbraci in faza lui rolling on the floor
Fii tu insati asta trebuie!

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Fii tu insatiwinking

| pisikutza ta a răspuns:

Prin felul tau de a fi
si eu am vrut sa postez o intrebare din asta da nu am mai postat
dar baietii se uita mult si la felul de a fi
chiar daca zic uite c ebuna e asta si asa
coomportate cum te comporti de obicei si ii atragi atentia tio zic din experienta proprie
sper ca te-am ajutat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am 11 ani si im place un baiat din clasa mea.Anul trecut i-a dat un crin celei mai bune prietene a mea la serbarea de sfirsit de ciclu primar si nu am mai vorbit cu ea mult timp iar acum cind am inceput scoala mi-a spis ca crinul imi era destinat mie dar am fost plecata sa ma schimb si i l-a dat ei iar o alta prietena de-a mea a dormit un wikend la mine l-a sunat cit am fost la baie si l-a intrebat daca ii place de mine prima data a spus ca i-a inchis telefonul apoi mi-a spus ca a zis ca ma place.Sunt sigura ca i-am atras atentia pentru ca din clasa numai pe mine si pe o colega ne baga in seama si ma prefac interesata de tot ce face si spune si vorbin foarte mult.Va rog ajutati-ma sa aflu daca ma place pentru ca sunt sigura ca i-am atras atentia.

| SoundTapes a răspuns:

Pai.
Trebuie sa fii tu.
Nu stiu cum sa iti spun.
Daca te prefaci ca esti altcinevathinking
Nu o sa mai fii tu.
Si daca nu ii atragi atentia...
Inseamna ca nu ii place caracterul tau.
Mi s-a intamplat si mie...
Si chiar nu aveam ce sa ii fac...
Asta e.
Urmatorulll!laughing.

| Zimbawee a răspuns:

Sa nu ii arunci cu pietre in cap.