| Stelica69 a întrebat:

Cum sa fac sa mă placa o fată daca acum tine la mine ca la un frate?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai cum omule, daca nu e atractie fizica, zero sanse, de la inceput trebuia sa o intrebi

| Mosotti a răspuns:

Nu poti sa faci sa te placa una, ori te place de la sine, ori nu te place, ce, o fata misto face ceva sa o placi? Iti fug ochii fara sa vrei, sau nu o placi, asta e.
Deci ia-ti gandul, te trateaza ca un frate ca nu o atragi ca iubit.

Cauta alta care te place si aia e.

| Lukasssz a răspuns:

Muta-te in Alabama happy prietenii stiu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa cumperi cartea ''Cum sa seduci femeile'' scrisa de Fantomaticul X, super implinit in dragoste care a avut n relatii reusite : ) atat de reusite incat acum o are pe cea cu numarul (n+1) : )

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu exista cum sa seduci, femeia te place sau nu de la sine, daca atragi si esti genul ei, te place si iti va da semnale.
Ca poti arata bine dar figura ta sa nu fie genul ei, nu trebuie sa fi neaparat neatractiv ca sa nu te placa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

De acum cand sunt ironic voi mentiona aceasta in paranteza!
Sus eram ironic!

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles, mda, ce sa zic. Multi chiar recomanda carti din alea pe bune, visand ca merg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Stiu laughing tocmai pe aia ii ironizam si pe cei care scriu acele carti

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da, aia e. Nu cunosc ei natura umana si deci de aia cred in prostiile alea.

Exact asa cum unu sare cu ochii pe una misto fara sa vrea, asa e si invers daca ala arata bine, si de aici automat totul incepe la o adica, daca chestia e reciproca, e f simplu si usor, fara carti, fara sa cum sa faci sa te place, nu exista asa ceva.

Cheia e sa arati bine fie ca fata fie ca baiat, restul e floare la ureche.
Si dupa aia vezi ce caracter are, ce are in cap, etc, dar daca fizicul nu e deloc atractiv, adios, nici o sansa decat maxim pe interes sa te vrea cineva.
Si cum multi derbedei frumusei prosti si cu caracter prost au n fete misto, e cam clar...ce conteaza cel mai mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Nu ma exprim legat de femei rolling on the floor

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu conteaza, si la femei si la barbati, fizicul e proba eliminatorie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Cand e vorba de sex, cred
Cand e vorba de casatorie, n as baga mana in foc

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la casatorie e la fel! Daca te place te ia cu drag fie sarac sau bogat si femeia si barbatu, daca nu te place, te ia din interes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Corect laughing dar te ia! Eu vorbeam daca te ia au ba, nu daca te place cu adevarat sau nu

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai te ia daca are un interes, chiar daca nu te place, asta e clar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Normal