| InYourPants a întrebat:

Cum sa ii dau de inteles unui baiat ca nu sunt interesat de el? Vad ca de buna voie nu intelege. Insista ca sunt femeie si vrea sa imi patrunda in pantaloni sa verifice. Oare e gay si crede ca o sa cedez la manipularile lui? Nu inteleg comportamentul

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cred ca se inspira din numele tau TPU. laughing

| gabicoo a răspuns:

Un șut în gogonele și l-ai convins! În gogonele lui!

| xerxes1 a răspuns:

Stie el ceva.

| dinaprilie a răspuns:

Vorbind cu parintii tai care pot vorbi cu parintii lui.tu ce idee ai avut?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Fă-i reclamație la poliție pentru hărțuire sexuală, să vedem dacă-l mai bate curiozitatea.

| LupusDei1993 a răspuns:

rolling on the floor