| Anonim12052003 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei ca am ramas gravida la 15 ani?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu, direct si urgent, ca nu-i timp de stat in situatia ta, fiecare zi contand:
"mama, te rog sa ma ajuti, sunt gravida!"

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

,,Mama, sunt gravida.''

| Plato a răspuns:

Pune-i asta: https://youtu.be/xNMXWcPGYuk

| Justme1997 a răspuns:

"mami, e scump avortul la noi in oras? Întreb de curiozitate lol nu da tare ca ma doare"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui asa: "Mama, sa stii ca am fost proasta ca m-am culcat cu unul si m-a lasat gravida."winking
Glumesc, nu te supăra, dar cam asta e adevarul.
Ai putea sa bati apropouri despre ce nume ar vrea sa aiba viitorul ei nepot/oata si dupa ii spui: "Mai asteapta 9 luni"winking Si o să-și dea si singura seama de ce ii spui chestiile astea.

| Jay1 a răspuns:

Ia-ti inima-n dinti si spune-i cumva mamei tale, ea sigur va fi mai intelegatoare!