| LoLyCa a întrebat:

Cum sa il conving pe tata sa ma lase sa imi fac piercing in buza?

18 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Tatal tau are dreptate sa nu-ti permita asa ceva.

| Wehrmacht a răspuns:

De accord cu lavinia100.Nu pot sa cred ca pe site-ul asta e o persoana care a spus "daca iti place fa-o".

| DenisIonut01 a răspuns:

Spune-i ca ai speli masina timp de 1 luna laughing

| Medema a răspuns:

Ii dai un motiv real pentru care ai nevoie de un belciug pe gura! Sunt sigur ca nu o sa gasesti!

| Wehrmacht a răspuns (pentru Medema):

Ii place.Nu e un motiv destul de bun? Este.Dar nu conteaza ce vrea ea, contaza ce vrea tatal ei. Ceea ce este o tampenie din moment ce nu il afecteaza aceasta schimbare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da te cu curu de pamant si zi ca nu ai destule gauri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga-ti si vezi ce spune cand o sa te vada cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-ti si talanga in nas.

| Lexi888 a răspuns:

Nuti fa ai înnebunit?

| ƳourMind a răspuns:

Cand ai vazut tu tatuaj pe Ferrari?

| Lorodana a răspuns (pentru ƳourMind):

Ferrari nu e femeie, fiinta o comparatie deplasata...
ps, daca iti place fa-ti

| Lorodana a răspuns:

Nu e frumos ceea ce te invat, dar fa si tu cum am facut eu, mi-am facut si nu i-am spus, si nici acum dupa 6 ani nu stie ca am :d

| LoLyCa explică (pentru Lorodana):

Si cum ai ascuns gaura?

| Faruece a răspuns:

Eu zic sa nu iti faci, totusi, nu prea cred ca ai cum sa-l convingi la cum ai pus intrebarea. Spune-i ca nu mai vrei altceva toata viata!

| anonimaM a răspuns:

Presupun ca traiesti in aceeasi casa cu el. In cazul asta, nu se pune problema, sigur observa daca iti faci si nu-i zici. Eu te sfatuiesc sa nu-ti faci. O sa iti para rau mai tarziu si nu cred ca faci o impresie buna cu asa ceva. Gen cand te duci la biserica(daca te duci) sau cand aplici pentru un loc de munca...nu stiu, treaba ta...

| Chocobunny a răspuns:

Tatal tau este un om inteligent daca nu te lasa sa iti bagi asemenea....chestie in gura. Sfatul meu este evident, nu-ti pune piercing pentru ca vei regreta mai tarziu! La ce iti trebuie? Crezi ca o sa fii mai cool sau ca o sa atragi mai multi baieti?
Te inseli! Nu vei provoca decat dezgust. Mie personal fetele care au piercing-uri ma inspaimanta.
Asculta-l pe taica-tu pentru ca are dreptate.

| AndraSmd a răspuns:

Ai 3 variante: 1. ori iti faci si te duci si ii arati dar risti sa te puna sa il scoti.
2.ori ii spui chesti gen : e la moda si aberezi si tu pe acolo
3.ti-l faci nu ii spui, iar sti cand te duci acas intorci pierce-ul invers in buza si dai cu fond de ten pe chestia aia, ori iti pui plasture big grin