| xCangur a întrebat:

Cum sa imi fac o iubita?
Faza cu "Fa, am BMW!" nu a mers

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi cu Mercedes. S au mai stilizat fomeile

17 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai orice barbat care se adreseaza cu fa unei femei ori e cocalar ori peste bronzat.
Am inteles ca ai zis o gluma, nicio femeie deosebita si adevarata doamna nu apreciaza masina oricat de scumpa ar fi ea, iti zic si de ce chiar de as avea un McLaren P1 o femeie adevarata nu ar alege dupa acest criteriu pentru ca banii si masina raman tot a barbatului, cele care se orieteaza dupa aceste criterii sunt prostituate si cand s-au terminat banutii e ca la puscarie cand ramai fara tigari si te-ai pus rau cu cei tari.
O femeie trebuie cucerita si difera de la femeie la femeie, unele sunt mai frumoase altele mai istete, unele stiu de gluma altele nu, trebuie sa le intri pe sub piele si sa te faci macar ipotetic ca le intelegi. Si nu in ultimul rand trebuie sa existe si acea chimie, unii zic ca ea nu exista altii spun ca acea chimie este ca o frecventa pe care nu o vedem dar o putem simti, altii spun ca este chiar potrivirea in sine.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandruSEV a răspuns:

Ca sa-ti faci o iubita trebuie doar sa ai grija de tine, nu de altii, sa fii curat, parul cat de cat aranjat( nu ca babi minune) sa mirosi bine, sa nu scuipi cand vorbesti, glume smart, tachinare, auto-ironia, sunt foarte importante, poti oricand sa te duci intr-un parc sau in locuri publice si sa gasesti un subiect de discutie cu o tipa din contextul in care va aflati. Dar de obicei apar singure, nu trebuie sa le cauti tu, dragostea cautata cu disperare nu aduce nimic bun.

| Simpatic a răspuns (pentru AlexandruSEV):

Si totusi el este din categora babi minune, atata timp cat da funda unui raspuns de ipotetic cocalat. bine eusuntserios a raspuns ironic, dar ziceam doar.
pe astia care au "șlam" pe sub unghii nu ii destepti nici cu Cioran sau Eliade...ei sunt thaaaa cred ca o tabla face totul in viata asta, ca o masina vorbeste in locul lor.

| AlexandruSEV a răspuns (pentru Simpatic):

M-am chinuit degeaba laughing))

| Simpatic a răspuns (pentru AlexandruSEV):

Sa vezi ce "ciuda " am eu pe editorii TPU care dau mineda TPU unor raspunsuri de rahat si niciodata celor elaborate frumos. astia sunt oamenii asta este nivelul, ca in televiziune tarfele si infractorii fac rating ca asta este nivelul publicului.

| AlexandruSEV a răspuns (pentru Simpatic):

Asa e peste tot in tara asta, ne adaptam si noi

| Plato a răspuns:

Nu-ti fa "o iubita" oarecare, asteapta-ti jumatatea.

| GirlOnline81 a răspuns:

Eu m-am oprit la "Fa", fiindca mi-am amintit de o chestie auzita: cica un BMW nu te poate duce mai departe decat o diplomawinking.

| mgtow a răspuns:

Cauta o imitatie de cheie pentru bmw si o scoti din buzunar cand esti langa una care iti place laughing la tine nu se aplica ca esti mic. Multi au reusit sa mai prinda puslamale cu smecheria cheii

| Swetlly122 a răspuns (pentru xCangur):

Mercedes fabrica și transporturi in comun, iar asta le da amintiri neplăcute happy

| sofisis a răspuns:

BMW deja e masina ..comuna in Romania. Nu mai pune niciuna botu la BMW.

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns (pentru xCangur):

Maaaama, am vazut chiar saptamana asta unul rosu...un deliciu laughing)

| Raven a răspuns:

Pune și creierul la bătaie!