| Marianbdk08 a întrebat:

Cum sa imi fac o prietena/iubita?

Răspuns Câştigător
| Ke4LoN a răspuns:

Pai poti sa gasesti o fata de care iti place si sa incepi sa comunici cu ea sa aflii cat mai multe despre ea si sa gasesti chestii in comun si dupa un timp de vreo luna cam asa de cand va cunoasteti o poti intreba daca vrea sa fie iubita, ai grija sa nu iti petreci timpul doar cu ea ca sa nu stie ca o placi, cel putin nu inca. Dupa o poti intreba asa :Stii de la o vreme am inceput sa te plac diferit si vreau sa te intreb ceva, imi pare rau daca aceasta intrebare te va supara dar vrei sa fii iubita mea?
Iti urez bafta in ati gasi o iubita sa nu iti fie frica si daca te refuza sa nu suferi nu este singura fata de pe pamant o sa iti gasesti iubirea adevarata odata si odata!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iesi afara din casa!
Gasesti fete oriunde te misti, doar trebuie sa iesi afara din casa ta, ca din spatele computerului, nu poti sa agati decat 'ireale', cele in carne si oase le gasesti de cum iesi pe usa casei, oeste tot pe unde mergi.

| DrGoogle a răspuns:

Socializeaza mai mult, pe Facebook, la scoala peste tot, bagate in seama cu fetele, etc

| GlowingShadow a răspuns:

Din cauciuc.