| emipenet a întrebat:

Cum sa impresionez o fata?
funda!
nu stiam la ce categorie sa pun intrebarea, scuze

Răspuns Câştigător
| Otto19 a răspuns:

Fi tu, cred ca poti si singur sa o impresionezi, nu ai nevoie de alte sfaturi, sau ai impresionato deja si nu-ti ai dat seama, eu zic sa lasi totul sa vina de la tine, asta este sfatul meu pentru tine : Succes campionule

| xRaduC a răspuns (pentru Otto19):

Mama, mama, asta da raspuns bun si incurajator big grin

| emipenet explică (pentru xRaduC):

Mie mi se pare foarte bunwinking

25 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu trebuie sa te dai ceea ce nu esti, ca mai tarziu sa iti arati adevarata fata si sa risti ca relatia sa nu mai mearga. Trebuie sa te placa pe tine asa cum esti, iar daca tu crezi ca ai nevoie de ceva schimbari in viata ta, fa-o, daca nu, ramai asa. Naturaletea, sinceritatea si bunul simt, cucereste!winking

| emipenet explică (pentru IsabelaIssa):

Bellalssa pacat ca nu pot da mai multe fundewinking

| IsabelaIssa a răspuns (pentru emipenet):

Stai linistit, nu fac colectie big grin Ma bucur daca te pot ajuta. happy

| xRaduC a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Si asta e un raspuns extrem de bun! Ioi, ce bine ma simt acum, parca am chef sa fiu eu insumi mai des big grin
(comentez si eu fiindca ma aflu in cauza xD)

| emipenet explică (pentru IsabelaIssa):

Mersi de raspuns macar happywinking

| IsabelaIssa a răspuns (pentru emipenet):

Cu drag! happy

| emipenet explică (pentru xRaduC):

Radu, ce bine iti este tie, senior, bravo tatawinking

| xRaduC a răspuns (pentru emipenet):

Lasa ca ajungi si tu acolo big grin Eu am ajuns intr-o saptamana pe parcursul scolii dar dupa doar ocazional xD

| IsabelaIssa a răspuns (pentru xRaduC):

laughing Ar trebui sa nu ne punem masti niciodata, pentru ca din cauza asta ne acceptam greu unii pe altii. Daca esti natural, cineva te place exact asa cum esti, iar ce crezi ca nu e ok la tine poti schimba pe parcurs chiar daca tine de fizic, de imbracaminte, de comportament. Niciodata nu vei fi placut pentru toata lumea, iar interesul tau nu este sa te placa toata lumea. Trebuie sa te simti TU bine in pielea ta si atat, iar la randul tau sa accepti persoana de langa tine cu bune si rele fara sa incerci sa o schimbi. happy

| emipenet explică (pentru IsabelaIssa):

Bellalssa, mama cata dreptate ai laughing)
Vorbesc serios!

| xRaduC a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Ala-i. Dar tu chiar te pricepi la oameni, nu gluma! big grin

| emipenet explică (pentru xRaduC):

Se vede ca e ''campionul zilei '' happy

| IsabelaIssa a răspuns (pentru emipenet):

big grin Pai cand le zic, si eu cred ca am dreptate, ca altfel nu as zice laughing

| IsabelaIssa a răspuns (pentru xRaduC):

Experienta de viata... happy

| IsabelaIssa a răspuns (pentru emipenet):

E o titulatura mai veche... big grin

| RAY a răspuns:

Important este aspectul fizic,iar o enervez pe kiwi dar adevarul e ca o fata e impresionata de un baiat care o atrage fizic,desi man incearca,ca nu se stie care te place find ceva spontan si instant sansa e sa incerci mai des ca la loto,daca nu te place vezi de alta ai gria de zona prieteniei ca usor ajungi acolo,o fata isi zambeste,te ia de mana te saruta, te sacaie, te atinge, se uita in ochii tai e interesata de tine cand te place, isi da like la toate pozele, daca o atingi si te respinge nu e atractie, sarut-o cu tupeu

| CleanHeart a răspuns:

Pai trebuie sa ai 200 de like uri pe Facebook
Poze cat de cat clare in locuri frumoase
Privire de gigolo
Imbracat la 4 ace etc
Din pacate nu mai merge cu o floare sau o punga de seminte cum am fost cucerita eu
Sunt alte vremuri acum
O seara frumoasa! happy si tot ce am scris acolo e la sto
Fii natural

| 1231242 a răspuns:

Arata-i cocosul sau pune-i mana pe sani sau pe fund sau pupo, sper ca te-am ajutat

| emipenet explică (pentru 1231242):

Wtf, frate, este prea de tot asta

| 1231242 a răspuns (pentru emipenet):

Ma cu o fata ori iti arati intentiile, ori astepti 12 ani de zile sa-i spui ca iti place de ea...ca de ex eu, nu fi timid, du-te si aratati sentimentele... oricum era o gluma pana la sa-i pui mana pe fund, dar faza cu pupatul eram serios.

| emipenet explică (pentru 1231242):

Si daca ma respinge? ce fac?

| 1231242 a răspuns (pentru emipenet):

Ei bine, ca oricine trebuie sa pornesti de undeva, daca te respinge, asta e, nu e mare lucru..gandeste-te ca doar nu o ceri in casatorie, iar daca te-ar respinge este nasol, este doar un posibil inceput.

| emipenet explică (pentru 1231242):

Ai dreptate, mersi frate