| Elena2106 a întrebat:

Cum sarbatoriti craciunul?

Răspuns Câştigător
| Iwliiaaa a răspuns:

Depinde, casa o organizez cu tot ce se poate (de la ghirlande, beculețe, stickere, șamd); petrec mai mult timp cu familia, ma rog dar imi fac timp acolo 2-3 ore si pentru prieteni. happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La o discutie cu varul si nepotul. Si asa am chef sa mai scot fumurile din fata mea, a avut parte de relaxare pe masa de operatie si masa lucreaza cu mine dei vine acru

| dannys a răspuns:

Prin munca il sarbatoresc sad.Cam toate sarbatorile le-am sarbatorit prin munca.

| RAY a răspuns:

Nu il sarbatoresc deloc

| Violleta2022 a răspuns:

Ca intotdeauna, acasa cu toata familia!

| Freya1 a răspuns:

Sper ca in liniste.Probabil acasa cu a mei apoi cu iubitul sau la munte la saniusi

| AdrianVoicu a răspuns:

Injurand oameniI bogatii

| JustMeForever3 a răspuns:

Învățând pentru examene.

| Aimwork a răspuns:

In familie, acasa..sau singuri ..doar intrebi TPU! xD