| denysa_7275 a întrebat:

Cum scap de vergeturi?

Răspuns Câştigător
| NoName_9903 a răspuns:

Daca au aparut este (aproape) imposibil sa mai scapi de ele.
Tine-ti greutatea sub control, pastreaza-ti pielea hidratata (cu ulei de masline, sau ulei de bebelusi, sau orice iti place tie) si tonifica-ti musculatura. In felul acesta vei arata mai bine, chiar daca vergeturile vor fi inca acolo...
Succes!

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

De scapat, este imposibil. Poti sa le atenuezi si sa devina mai putin vizibile cu unguente speciale pe care le gasesti la farmacii.

| nicky a răspuns:

Cu creme si masaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le dai alteia.