| TupacIsHere a întrebat:

Cum se definește corect Geana' familiei? Ex Tatăl tatălui meu a decedat când al meu avea o vârstă destul de fragedă, oare și ai mei copii vor fi orfani de tată?
Precizez ca și al meu a decedat dupa ce am împlinit 18 ani (dupa 5zile )

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil vrei sa spui GENA familie, nu geana, ca aia este la ochi.

De ce au murit bunicii nu are importanta, ca fiecare om are un destin. Se mostenesc anumite boli cronice, nu si ziua mortii!

| blackann a răspuns:

Pai ce legatura are familia ta cu tatal copiilor tai? Nu exista nicio conexiune, wtf!

| Alina0124 a răspuns:

Nu te mai gândi la asta. Gândurile astea o să-ți facă rău. Fiecare moare când ii vine rândul. Moartea de tânăr nu e ceva ce se poate moșteni.