| Andreyss24 a întrebat:

Cum se numeste atunci când o persoană face multe greseli ex "înșeală, își bate joc, ii pasa doar de ea, e bolnavă de atenție" si spune ca nu e nimic gresit in asta?

Răspuns Câştigător
| Clytia a răspuns:

Egoism, poate chiar deficit de atenție
Indiferență, nepăsare...
Apropo, înșală*!

4 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Se numeste ca are mari probleme psihologice care nu vor dispare niciodata si nu ai ce cauta cu asa ceva, ca iti va fi tare rau, cauta altcineva sanatos la cap care sa te iubeasca, respecte, fara prostii din astea. Deci de urgenta lasa acea persoana.

| Andreeush a răspuns:

Narcisism, egoism.

| SilentRain a răspuns:

Egosim, nu tine la tine nu îți mai pierde timpul cu acea persoana

| Alexandrionelu a răspuns:

Se numește o persoană "de evitat"