| Ionut1983 a întrebat:

Cum se poate cuceri o fata?

Ce ii place cel mai mult unei fete? happy

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

DEpinde ff mult de fata. Unora le plac baietii timizi, altora macho.Secretul este sa ai grija ce vb cu ea.Trebuie sa stii ce subiecte ii plac si sa deschizi cat mai multe teme de discutzie. Spre exemplu sa zicem ca`i plac unei fete catzeii:u poti spune ca matusha ta are un husky foarte drgutz(exemplu)dar sa nu mintzi.Retzeta unei relatii de succes este comunicarea. Fa`o sa se simta in siguranta alaturi de tine, ofera`te s`o ajutzi in diverse cazuri, fa`i complimente des.Crede`ma, functzioneaza! happyMult noroc cu fetelewinkingbatting eyelashes

7 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

1. Daca e fata destinata tie, cu o simpla privire; daca trebuie cucerita precum o cetate, nu e FATA TA.
2. Tuturor fetelor le place sa fie iubite cu adevarat; dar de cel pe care-l iubesc si ele.
3.Adaos gratuit:stapan peste toate e Destinul; sau Eros, pentru romantici ca voi! Numai bine.

| Arthur a răspuns:

Depinde de fată, dar în general e bine să arăţi că ai simţul umorului, că nu eşti mototol şi că îi acorzi atenţie. E bine să fii în general vesel şi deschis.

| Meryem027 a răspuns:

Pai, aici depinde si de fata. Dar iti spun ce-mi place mie. happy In primul rand, sa ma inteleg super cu el si sa am ce vorbi, adica sa fie istet si cu simtul umorului. Doi, sa fie frumusel si trei sa ma iubeasca. Nu cer prea multe, nu? thinking

| nicusor19 a răspuns:

Pai de obicei majoritatea fetelor le place romantismul, sa fi tandru, sa stii sa faci o gluma in limita bunului simt(sa ai simtul umorului). Astea sunt la general, fiecare fata are stilul ei deci trebuie sa observi ce ii place si ce nu ii place. Succeshappy

| AidaAmaranta a răspuns:

Daca te iubeste va veni si ea la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te porti urat

| ch0c0latemix a răspuns:

Pai, eu sunt fatahappymi-ar place ca prietenul meu sa`mi spuna ca ma iubeste dar nu insistent, sa`mi daca mici cadouri, sa ma lase sa aleg eu o destinatie sau ceva, sa`mi faca complimente, sa ma scoata intr-un loc romantic:X