| NoNameNoName a întrebat:

Cum simti cand Bebelusul misca, in Burtica ta? :-D

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna draga mea!
Sa inteleg ca esti o viitoare mamica, presupun!
Cum sa-ti explic, ai o senzatie foarte placuta cand misca bebelusul in burtica, prima data simti ca si cum te-ar gadili o pana, asta se intampla cam pe la 4 luni.Altele simt ca un muschi care se zbate, sau ca un falfait de aripi de fluture.
Te pup!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Cred ca simti un fel de gadilelea. laughing

| h3r a răspuns:

Cred ca doar mamicile si viitoarele mamici iti vor putea raspunde.
Imagineaza-ti si tu ceva micut, al tau, ce misca in burtica ta si care face valuri.

| Robery a răspuns:

Pai stai catva timp nemistata intinsa in pat Funda -: D

| NoNameNoName explică:

....Eu intrebam cum simti, cand prichindelul misca in Burtica ta. Nu altceva...
Multumesc pentru Raspuns oricum...

| NoNameNoName explică:

Pai normal ca doar ele pot Raspunde la aceasta Intrebare.
Iti Multumesc pentru Raspuns.

| NoNameNoName explică:

Posibil. Dar o Gadileala Speciala...

| NoNameNoName explică:

Multumesc mult pentru Raspunsurile voastre.
Iar tu, Denisa, numai Raspunde aiurea, ca ma calci pe Nervi. Daca stii, spui. Daca nu, nu. Dar nu raspunzi aiurea.

| Denissa_Deni_1998 a răspuns:

Habar`n-am am 14 ani