| SilvesterS a întrebat:

Cum te poti apropia de fata iubita atunci cand esti prea emotionat sa-i spui "te iubesc"

Răspuns Câştigător
| MiyakoSaki a răspuns:

Daca nu poti sa-i spui, atunci scrie acest lucru.Nu face asta sa para ciudat, fa-o ca pe un joc.Sa scrieti diferite lucruri despre fiecare fara sa vorbiti, iar tu ii scrii "Te iubesc" cu inimioara la sfarsit ♥ happy

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Pai trebuie sa ii zici ce simti daca ii spui ce simti si ea simte la fel atunci apropirea este cea mai rapida succes

| ChrystianSandu a răspuns:

Simplu.
Mergi la un magazin select, unde o vezi la ce vrea sa cumpere. A doua zi ii cumperi acel lucru, eu iti recomand un ciocan de snitele. Pe urma te duci la ea, si ii dai ciocanul frumos impachetat. Daca nu ii place, il scoti din pachet si incepi sa o lovesti cu acel ciocan. Daca nu credeaza iti recomanda sa o lovesti si mai bine, poate nu ai dat suficient. Intr-un final, du-te cu ea la opera unde o pui sa plateasca biletul si o arunci din loja. Dupa care te duci si iar cu ciocanul incepi sa o bati. Final, funda? (sau iti cumperi un BMW seria 5 si vine ea dupa tine)

| BibuxBii a răspuns (pentru ChrystianSandu):

Genial,m-ai lasat fara cuvinte laughing

| ChrystianSandu a răspuns (pentru BibuxBii):

Vezi, iti dai seama ce surprinsa va ramane fata rolling on the floor

| UnDezaxat a răspuns:

In principiu' trebuie sa fii un idiot sa ii spui te iubesc de la prima intalnire sau cel putin retardat sentimental.

| BibuxBii a răspuns:

Pai fa-o pe ea sa inteleaga asta.Stai tot timpul cu ea, ofera-i flori, alint-o, spune-i in fiecare zi cat de frumoasa este, iar la un moment dat va trebui sa iti iei inima in dinti si sa ii spui.Succes happy