| cedry2kkk0 a întrebat:

Cum v-ati intalnit iubitul/iubita? big grin

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

29 februarie - la reprezentanta toyota imaculata si pregatita de o casnicie fara contract pe viata. Nu stiu daca o pot considera nevasta sau fata de 2 ani care sta in grija mea https://images.app.goo.gl/obL9dAtEvQEMU8S18

| Freya1 a răspuns:

Cand aveam vreo 11/12 ani a trecut pe langa mine (mergea la magazin) si ma vazut.De atunci mi-a spus că sa îndrăgostit.A încercat să se bage cu mine in seama cu lucruri de copii (sa imi dea un suc, sa schimbam două vorbe) dar era mult prea timid si in fond destul de mici sa reacționăm sau sa fim altfel (plus ca un alt prieten de al lui imi facea ochi dulci si mi se baga pe sub piele)asa ca a ramas in coda de peste.
După ceva timp eu am plecat de acolo (eram la bunici) Si el văzând că eu nu ma mai întorc a plecat si el la ai lui si nu ne-am mai vazut sau vorbit timp de 7/8 ani urmând ca după sa dau de el pe Facebook si sa începem o frumoasa prietenie.
La 1 an de când am vorbit doar pe net ne-am si intalnit si treptat am format o relație.Eu eram cu probleme din fosta relație, iar el chiar m-a ajutat si încurajat sa trec peste acea "iubire" toxică ce poate dura până azi.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Pe fosta cu care am fost 2 ani și 2 luni am cunoscut-o pe Tinder. Eu sunt cazul clar ca pe Tinder poți sa găsești și persoane calumea

| cedry2kkk0 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Pai si daca intalnesti persone calumea cum de a ajuns sa fie *fosta*? laughing))

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru cedry2kkk0):

Pur și simplu nu ne-am mai înțeles. Ea ca om e super ok, gândire ok doar ca nu ne-am înțeles. Am rămas foarte buni prieteni. Dacă am nevoie de ceva la 2 noaptea și o sun ar veni cu siguranță la fel și eu. Ai încercat sa fii oleacă "cârcotaș"winking

| cedry2kkk0 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Doi anni ca sa va dati seama ca nu va intelegeti mi se pare cam mult

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru cedry2kkk0):

Ce pot sa spun, s-a luptat pentru relatia aia pana cand ea nu a mai putut. Eu unul dorm noaptea linistit pentru ca am facut 100% pana la final (ceea ce multi nu fac nici 70 % )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El e din același oraș ca și mine. Intr o după-amiaza eram cu câteva prietene in parc și el era cu gasca lui, m-a văzut și seara mi-a trimis mesaj pe Facebook parca și nu i am răspunslaughing apoi zilele următoare iar ne am intersectat in parc și a început sa vorbească cu mine și m-a condus aproape de casa asa vorbind pe jos. Apoi am început sa vorbim, după el îmi zicea sa ieșim și eu eram mai mica și nu prea voiam sa ies cu el, asa ca intr o zi când am ieșit de la liceu m-a așteptat și am fost cu el prin oraș, știu ca ploua atunci și a fost f frumos. Ne am plimbat prin parc și ploua. Și m-a cucerit cu o piruietalaughing mi-a făcut o piruieta in parc in ploaie și m-a fraierit de m-a și pupat in ziua aialaughing și am rămas împreuna. Avem 5 ani și câteva luni

| cedry2kkk0 explică:

Intrebarea e si pentru cei care au avut iubit/iubita si acum nu mai au. big grin