| sunt_fericita a întrebat:

Cum va alinta iubitul/iubita?

Răspuns Câştigător
| deleuandrei a răspuns:

Ingeras, dulceata, bombonika, ursulet, auras, etc

34 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Lucien.

lolita
| lolita a răspuns:

Chocho (ciocio) = pasarica laughing

| Leea1234 a răspuns:

Andrutza...eu ma numesc ANDREEA!
iar eu pe el... Tati!

| Farcas a răspuns:

Bebe, Printeza, Iuby, Soarelove struck

Janina
| Janina a răspuns:

Bubu sau Biiu :X

| Cryssy a răspuns:

Paii mie mi se mai spune minnie....si asa mai imi zice si el....in fine..mai imi zice ingeras, degetica....etc...

| daii a răspuns:

De fel ne spunem pe nume. dar asa imi zice iubire, iubi.si cand sunt suparata imi zice iubirea mea suparata big grinlaughing.
Eh.oh go on

by daiiwinking

| xibalba a răspuns:

Nasuc

| Misterious a răspuns:

Intr-o relatie destul de lunga se va ajunge in momentul in care amandoi isi vor spune pe nume... si e cel mai frumos lucru, sa auzi din gura persoanei iubite numele tau happy.

| sunt_fericita explică:

Draga gossipgirl, iubirea mea ma numeste:soarele meu, printzesa mea, regina mea, iepurash, iubirea mea, puiut, universul meu, ingerasul meu, visul meu, viata mea, sensul meu sh iubire... si cind ne certam imi zice Daria...de fapt depinde de situatie laughing

| okei a răspuns:

Pupi, mami, lulu,

| PauLa.M a răspuns:

Copilas :-

| Encore a răspuns:

Ghemotoc roz, pisu tont, iubi, si multe altele dar nu mi vin acum in minte ^^

| Smarandica a răspuns:

Imi zice urato, iubi si cam atatbig grin mi'ar placea sa`mi zica si altcumva. din suflet sa fie.thinking e destul de romantic, dar numai CAND ARE CHEFtongue

| traumatizaNtu a răspuns:

Tranchilizantu
imi place sa fac masaj

| cyufulyky a răspuns:

Printzesa ...guritza...sau mami

big grin

| cyufulyky a răspuns:

Aaa am uitat si pootsabig grin

| alessyca a răspuns:

Eu ii ziceam fostului meusad... Ursuletzule:X

| Daddy_9411 a răspuns:

Mami, pui, bebe; x

| meyryi a răspuns:

El mie imi zice mami si eu lui bebe, dar asaa in general iwby

| gabriela_7862 a răspuns:

Pisoi, tzuky, iubi sau cand sunt foarte obosita imi zice "bositu"=obositu. eu cred ca alintul constituie cea mai intima dovada de iubire a unui cuplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite intrebarea si aici http://www.tpu.ro/dragoste-si-sex/voi-cum-va-alintati-prietenul-prietena-8/ :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Didi spus de el este cel mai frumos alint pentru mine
xoxo
by Dydee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guritza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori mai imi spune in engleza babe sau baby, dar de obicei ne spunem pe nume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea mea mica... kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitza baston rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iuby...Bebelush,Moc ( de la moaca ) puiut... taty... dar mai ales de nume :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boratura