| nuconteaza777 a întrebat:

Cum vă numiți iubitul? Gen puișor, iubirea mea etc. big grin

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bancomatul viu

| Frank51 a răspuns:

La inceput printesa, dupa cateva luni treci incoa fa.

| Swetlly122 a răspuns (pentru Frank51):

? frumos așa

| SilentRain a răspuns:

Întotdeauna mi s-au părut cretine genul asta de prolecle

| Hammurabi a răspuns:

Întrucât maică-sa îi spunea "prințesa mea" eu îi spun "prințesa mă-tii"

| J0B0MAT a răspuns:

În multe feluri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui. nu prea mi se pare cine stie ce, adica urasc sa fiu chemat Pui Aici in Italia au denumiri mai frumoase si mai dulci. dar daca vrei poti sa-l chemi Diamantul Meu sau Inima Mea

| IIIshaneIII a răspuns:

Eu ai spun gainusa iubitei

| croissant a răspuns:

Pui

| DorelExpertu a răspuns:

Sconxul meu, porcusorul meu.

| debarasator63 a răspuns:

Eu ii zic Pisi happy

| Lule a răspuns:

Pisoiasule, dar cel mai des ii spun "împuţitule" (dar nu cu sensul de murdar sau dezordonat, pur si simplu imi place sa ii spun asa) laughing

| SiZZer a răspuns:

Diamantul meu, Inima mea, Regele meu, Frumusetea mea, Raza de Soare. Sper ca te-am ajutat! good luck!