| carticvikk a întrebat:

Daca am o prietena care ne cunoastem de mici si mereu am ajutat-o si lua note mari din cauza mea si statea mereu in fata mea si in ultima vreme se poarta frumos cu mine cand se aproprie testele si mai am o prietena care daca sunt prietena cu ea cealalta nu este cu mine sau invers, ce sa fac sa stau cu acea prietena de la inceput sau cealalta?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Una e interesata alta e geloasă. N-ai altele?

| carticvikk explică (pentru sierra1):

Ba da dar a doua e geloasa pentru nu stau cu ea si chiar vrea sa fim prietena

| sierra1 a răspuns (pentru carticvikk):

Rozolvi tu, doar ești mare

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Alea nu îți sunt prietene, prima se folosește de tine și a doua e o imatură care probabil ar vrea și ea să se foloasească, dar n-are loc de prima rolling on the floor nu sta cu niciuna.

| ℓαυяα a răspuns:

Prima fata pare ca e pe interes. Asta nu e prietenie.

| carticvikk explică (pentru ℓαυяα):

Da... si mereu o face barfitoare pe acea fata dar daca vorbeste de ea asta nu inseamna ca e si ea barfitoare