| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi acela?

Răspuns Câştigător
| Musique a răspuns:

Să aibă încredere în propriile puteri, numai așa învinge.

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Sa nu aibe incredere in nimeni, decat in el. Sa nu plece urechea la orce aude.SA gandeasca uneori cu mintea, alteori cu inima.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Probabil i-aş spune să-şi trăiască din plin copilăria deoarece niciodată nu se va mai întâlni cu această perioadă minunată a vieţii.

Pa-pa.

| Wøodenpints a răspuns:

Să nu dai bani niciodată pe curve. Sunt destule care-o fac și gratis.

| Exilee a răspuns:

Sa fie el insusi si sa procedeze in fiecare clipa a vietii cu intelepciune.

| greyhound a răspuns:

"Fereste-te de gonoree"

| Naяutσ a răspuns:

Traieste-ti copilaria!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu toti mai punem si intrebari din astea prostesti dar care la momentul respectiv le vedem geniale, la fel se intampla si cu ideiile, cateodata iti vine o idee super buna dar a doua zi ati dai seama cat de stupida e happy e omenesc sa mai fim si idioti din cand in cand, suntem umani nu roboti sa facem totul ca la carte, happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate intrebari ai pus pe ziua de astazi!
laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe canicula nu poti iesi afara, trebuie sa ai o ocupatie constructiva macar laughing) daca tot stai la adapost happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Uita-te la ce intrebari am eu! laughing laughing laughing laughing laughing
Sa vezi ce raspunsurii!

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Viața e doar una și nu poți da timpul înapoi.

| iubesc a răspuns:

Sa isi vada de viata lui si sa nu se lase influentat de altii.

| andreea9701 a răspuns:

Sa faca ceea ce simte ca este bine

| Enanita a răspuns:

Buna!

I-as spune sa se gandeasca de doua ori inainte de a face ceva, pentru ca nu mereu e totul asa cum pare.

Pa-pa!

| Meaningful a răspuns:

Fa ceea ce simti.

| Tranquilaaaaaa a răspuns:

Sa traiasca fiecare clipa fiindca totul e trecator si nimic din ce a fost nu se va mai repeta kiss!