| DoroteeaH a întrebat:

Dacă ați putea, ce ati vrea să schimbați într-o relație/prietenie, în care a existat o ceartă/problemă, pe care nu ați rezolvat-o până acum?
Și care e numele persoanei la care vă gândiți? Cred că v-ar ajuta puțin să vă expuneți, deși știți că nimeni de pe acest site nu vă cunoaște cu adevărat problema...happy

9 răspunsuri:
| morfeo a răspuns:

Bullshit.

| mgtow a răspuns:

Aleg sa raman independent alaturi de altii care isi duc viata asa

| SilentRain a răspuns:

N-am problem de genul, ma doar la basca

| oz_1736 a răspuns:

Intr-adevar nu este nimeni cu numele real, dar nici nu stii cu cine vorbesti sau cine citeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, mă bucur că am scăpat de gunoaie.

| OldSoul a răspuns:

As schimba persoana in cauza cel mai probabil laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Expunerea îi ajuta doar pe oamenii slabi.Nu văd cum ar putea sa ma ajute dacă ma apuc sa le povestesc problemele mele unor străini cărora nu le pasa.E penibil.

| badriel a răspuns:

Nu prea sunt cu chestiile din astea deci sincer nu stiu.

| T0T a răspuns:

Nu mai stau cu persoane cu care am avut probleme nerezolvabile. Nu îmi place să mă complic.