| Swetlly122 a întrebat:

Daca de la a 2a întâlnire un băiat îți oferă jacheta lui, pentru că ti-e frig, iar el sa tremure înseamnă că te place?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vrea sa se insoare cu tine

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da mai. Iar tu l-ai lasat asa laughing
Da stai asa... pai daca e a doua intalnire, tu crezi ca a iesit ca era constrans? Ca nu te-ar placea? Normal ca te place.

| Iote a răspuns:

Nu! Inseamna ca este educat.

| Dalmore a răspuns:

Nu, se sinucide numai.

| Yurisa a răspuns:

Te uiti la prea multe filme laughing

| NonZarek a răspuns (pentru Yurisa):

Majoritatea filmelor sunt inspirate din viata realawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu neapărată înseamnă că te place, înseamnă că are cei 7 ani de acasă. Se comporta ca un gentleman.

| christine99 a răspuns:

Nu ne mai povesti ce visezi noaptea

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Dacă vă aflați la a 2 a întâlnire... gândește te...

| NonZarek a răspuns:

Daa, cine crezi ca ți ar da jachetă lui când afara e frig pentru tine? Doar cineva care te place, are sentimente pentru tine, foarte slabe șanse sa fie doar amabil sau gentleman, 89% șanse sa te placa și de aceea sa îți ofere jacheta altfel nu ar sta sa tremure doar pentru ca ii ești prietena

| qwertpro a răspuns:

Salut,daca un om e politicos si se comporta frumos cu tine nu inseamna neaparat ca te place.Un barbat adevarat trebuei sa se poarte frumos cu o femeie indiferent daca simte ceva pentru ea sau nu, deci nu incerca sa faci concluzii pripite pe baza unui gest de buna educatie.Ai nevoie de mult mai mult de atata pentru a fi sigura ca te place.

| llleo a răspuns:

Aș putea spune. Probabil că a vrut să te impresioneze. Simte ceva el acolo.

| Marbella188 a răspuns:

Vrea sa te ****

| Ciscodus a răspuns:

Cringe rau sunteti cu intrebari de genul daca sunt puse in mod neironic

| anamariaa345 a răspuns:

Deja e veche asta cu jacheta...Nici in filme nu se mai foloseste