| anonim67567 a întrebat:

Daca ii pun iubitului meu senallax in apa, suc, bere își mai face efectul?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aha, ca sa-l taie daca se duce la alta!

| Atotstiutorul a răspuns:

Da isi face, dar seNNalax este un medicament slab

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este rcomandabil să procedezi astfel. Dacă este iubitul tău, în primul rând îl respecți ca să ai un partener care poate avea încredere în tine, că nu îi vei face niciodată figuri în secret.
Dacă faci acest gest sau altul similar și el își dă seama, riști să îl pierzi definitiv.

| Bizon95 a răspuns:

DE CE?!?
morrrr de curiozitate big grin

in apa nu poti sa ii pui pentru ca ii schimbi gustul si culoarea
in bere incearca dulcolax
in suc incearca ciocolax
sper ca le pisezi ca nu se dizolva singure

si da, isi mai fac efectul chiar daca sunt in lichid

| Dandinelle a răspuns:

De ce i-ai face asta? Daca ti-ar face si el asta tie cum te-ai simti? Daca a facut-o, stii can razbunarea e arma prostului.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dandinelle):

Ei, ce stim noi. Fata o sa ii puna ala in bautura si dupa aia o sa ii spuna: "Bai, stii ce mult te iubesc eu? Te iubesc de te caci pe tine!" Iar el fix asta o sa faca...winking