| Mariaioana828993 a întrebat:

Dacă iubești pe cineva trebuie să îl las să fie fericit sau sa lupt pentru el?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca acel cineva nu te iubeste, nu ai pentru ce sa lupti, fiindca nu te va iubii niciodata si nu va putea fii al tau, niciodata.

| Mosotti a răspuns:

Nu are sens sa lupti pentru cineva care nu te vrea! Ca daca te vroia nu mai trebuia sa lupti, ca te vroia de la sine si el pe tine.

| SilentRain a răspuns:

Îl lași să fie fericit, daca simțea și el la fel vinea de unul singur

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain a răspuns (pentru AMATTO):

Cel mai egoist gest posibil este sa te bagi cu forța în viața cuiva
Și trebuie să fii de-a dreptul pishopata sa faci un" război" pentru a obliga pe cineva să te placă laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu îți acorda atenție, te ignora e mai bine sa îl lași sa fie fericit dacă chiar îl iubești, iubirea cu silă nu funcționează.

| geoconda a răspuns:

Sa îl.lasi sa fie fericit

Răspuns utilizator avertizat