| catii1455 a întrebat:

Daca nu am alocatia pe card pot sa ma duc sa o ridic inainte sa vina la usa? Pe card alocatia intra cu vreo 2 saptamani mai devreme iar mie imi vine mai tarziu si am nevoie de bani acum. Pot sa ma duc cu buletinul sa o ridic inainte sa mi-o aduca postarita?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De regula postasul o aduce cand este primita la posta. Poti incerca, dar nu este sigur ca o s-o primesti mai repede.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu cred ca o sa o primesti mai repede.

| Sergheyy a răspuns:

Nu ai cum sa o iei mai repede...knd vine la poste atunci tio aduce