| AlexandruGeorge2858 a întrebat:

Dacă o fata face transex si se indragosteste de un baiat asta inseamna ca e gay sau normala?
Nu ma lasa intrebarea asta in pace, woooaaahhhhh

Răspuns Câştigător
| Dana1999 a răspuns:

Faanarmy ti a zis foarte bine. Dacă este bărbat trans, născut femeie dar tranzitionat in băiat si ii plac tot băieții, e gay. Era hetero daca il atrăgea sexul opus celui cu care se identifică.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cand are madular inseamna ca nu mai e femeie

| Violleta2022 a răspuns:

Te referi daca fata aia este hermafrodita, adica are ambele organe sexuale, asa-i?

| oz_1736 a răspuns:

Eu as zice - nehotarata

| fanaarmy a răspuns:

Daca o fata e transex inseamna ca ea se regaseste in a fi baiat/barbat.(deci ar fi normal sa ii placa fetele, nu baietii) Deci da, e gay